Shoutbox archive
Halo jest tu ktoś?
Hehe nie umiem pisać recenzji z koncertów, bardziej relacje, ale mogę spróbować ;)
Gabi to szykuj się do recenzji z koncertu na forum?
Aaaa chyba zapomniałam się pochwalić że za dwa tygodnie jadę na koncert Deep Purple do Łodzi!
Nightwish jest tak różnorodny, że każdy znajdzie coś dla siebie ;)
Szczególnie przypadły jej do gustu 'While Your Lips Are Still Red' i 'Ever Dream'
Oj tak ta koleżanka powiedziała że Nightwish jej się bardzo podoba ale że woli te spokojniejsze kawałki
Gabi, świetny nius :) Ja dość często poruszam wśród znajomych temat twórczości NW i zdarza się, że ludzie pytają mnie o zespół. Ich twórczość jest na tyle interesująca, że łatwo zaciekawić nią innych ;)
Gabi to tylko pogratulować
Chyba udało mi się zdobyć nową fankę dla Nightwish!
Uuu ,niestety w tym roku na żaden większy koncert się nie wybiorę ,jedynie na takie małe jak ten z soboty w tym roku mam inne targety a hajs ograniczony ,przede mną być może Święto Wojsk Specjalnych 2 pikniki lotnicze i Air Show jeżeli dojdzie do skutku w co coraz bardziej wątpię ,bo jeszcze 3 miechy do Air Show a jeszcze nie wiadomo co przyleci ,a normalnie już w styczniu było wiadomo o pierwszych ekipach
Sami, Ada, szkoda, że nie spotkamy się na żywo ;( Beato mam nadzieję, że zrealizujesz marzenie ;)
Epika i Myrath plus jak dla mnie bonusik w postaci Vuur- kocham marzenia:) czasem trzeba poczekać na ich realizację- czekam więc:)
moje szczęście popatrzyło na mnie ze łzami w oczach, wzrokiem "Nie, mamo, nie zrobisz mi tego, prawda?" i przestałam drążyć temat. Wygląda na to, że w tym roku wszystkie 3 koncerty Epiki przejdą mi koło nosa
W listopadzie supportami Epiki są Vuur (Anneke van Giersbergen) i Myrath. Powerwolf był w styczniu w Progresji ;) Ja bardzo chciałabym jechać na ten koncert, ale akurat tego dnia moje dziecko ma urodziny i gdy tylko wspomniałam, że może mama by tak wyskoczyła do Krakowa...
Niestety nie, chociaż poszłabym, bo to Epica plus Powerwolf, do którego ostatnio się przekonałam. Jeszcze Satyricon w październiku, na który też bym poszła, bo też ostatnio ich polubiłam. Ale nie, bo oczywiście akurat jak są najlepsze koncerty, to mnie nie ma w kraju. Naj. Gorzej. :<<
Właśnie zakupiłem bilet na listopadowy koncert Epiki. Wybiera się ktoś?
Dwóch kapeli Soultaker i Meta Menardi obydwie to kapele moich ziomków
A na jakim koncercie byłeś?
Jak ja nie cierpię wracać do szarej burej po koncertowej codzienności ,wczoraj było tak fajnie ,a dziś znów jest buro