Shoutbox archive
Szkoda że na maturze nie ma fińskiego ;)
O, ja też jutro piszę geografię :D 23 maja mam jeszcze rozserzony włoski. Potem spokój ;)
jutro rozszerzona geografia, a w piątek ustny angielski i koniec w końcu
Hej maturzyści, jakie wrazenia, skomentujcie poziom, jakie wybraliscie dodatkowe egzaminy?
Eh, tyle nauki! Od jutra mam wszystko w nosie i wreszcie zabieram się do przesłuchania w całości "Century Child". A tymczasem możecie przeczytać mój nowy tekst w dziale z moją skromną twórczością ;)
Zgłasza się nadworna synaptotagmina i wraca uzupełniać notatki z molekularnej organizacji komórki :D Ale czasem tu zerkam i zastanawiam się czego by tu sobie zażyczyć w 'zapodaj' :)
Kostucha jak zwykle czai się w godzinach wieczornych
Halo jest tu ktoś?
Hehe nie umiem pisać recenzji z koncertów, bardziej relacje, ale mogę spróbować ;)
Gabi to szykuj się do recenzji z koncertu na forum?
Aaaa chyba zapomniałam się pochwalić że za dwa tygodnie jadę na koncert Deep Purple do Łodzi!
Nightwish jest tak różnorodny, że każdy znajdzie coś dla siebie ;)
Szczególnie przypadły jej do gustu 'While Your Lips Are Still Red' i 'Ever Dream'
Oj tak ta koleżanka powiedziała że Nightwish jej się bardzo podoba ale że woli te spokojniejsze kawałki
Gabi, świetny nius :) Ja dość często poruszam wśród znajomych temat twórczości NW i zdarza się, że ludzie pytają mnie o zespół. Ich twórczość jest na tyle interesująca, że łatwo zaciekawić nią innych ;)
Gabi to tylko pogratulować
Chyba udało mi się zdobyć nową fankę dla Nightwish!
Uuu ,niestety w tym roku na żaden większy koncert się nie wybiorę ,jedynie na takie małe jak ten z soboty w tym roku mam inne targety a hajs ograniczony ,przede mną być może Święto Wojsk Specjalnych 2 pikniki lotnicze i Air Show jeżeli dojdzie do skutku w co coraz bardziej wątpię ,bo jeszcze 3 miechy do Air Show a jeszcze nie wiadomo co przyleci ,a normalnie już w styczniu było wiadomo o pierwszych ekipach
Sami, Ada, szkoda, że nie spotkamy się na żywo ;( Beato mam nadzieję, że zrealizujesz marzenie ;)
Epika i Myrath plus jak dla mnie bonusik w postaci Vuur- kocham marzenia:) czasem trzeba poczekać na ich realizację- czekam więc:)