Shoutbox archive
avatar
Ludzi, jakie wakacje? :D Pracuję cały tydzień, a od sierpnia wypadałoby się brać za magisterkę! :D No, ale zawsze znajdzie się czas na jednodniowy czy dwudniowy wypad dokądkolwiek.
avatar
Ja wakacje spędzę w domu ,na koniec tylko planuje wypad na tydzień do Radomia na Air Show ,w końcu 2 stulecia nie dożyję więc nie mogę sobie go odpuścić
avatar
Ja na wakacje wybieram się dopiero za trzy tygodnie :( Nie wiem jak je przetrwam, ale myśl o urlopie i odpoczynku daje nadzieję i może jakoś ten czas zleci ;) Wakacyjny kierunek ten sam od wieków - Północ i polskie morze :) Pozdrawiam wszystkich, którzy teraz pracują i też nie mogą doczekać się wolnego :-D!
avatar
Ja już po wakacjach ;-)
avatar
Halo, halo mamy wakacje, ale pochwalcie się gdzie i jak spędzacie?
avatar
Świetne to wykonanie, ogólnie harfy są "magiczne"
avatar
avatar
avatar
Hej, zapraszam wszystkich czatujących do udziału w konkursie! Zajrzyjcie do newsów na forum lub na nasz fanpage na fb Nightwish PL i do roboty! Proste pytanko i aż dwie osoby wygrywają! Powodzenia :)!
avatar
Grupy, w mojej ocenie, bardziej służą do luźnej wymiany zdań, integracji. Fora z kolei są wygodniejsze w prowadzeniu dyskusji, analiz i tym podobnych ;)
avatar
Na forach często zdarzają się mocne spadki aktywności. Dużą rolę odgrywa tu Facebook i jego grupy: są łatwo dostępne, nie trzeba się rejestrować w osobnych grupach by mieć dostęp, są niewymagające, nikt nikomu nie zwróci uwagi za pisanei komentarzy niemerytorycznych czy nie na temat. Z drugiej strony grupy ciężko jest śledzić na bieżąco, wątki szybko uciekają, trzeba je powielać itp.
avatar
Mnie to dopiero dawno tu nie było :/ Ech, to zabiegane życie... Ale idą wakacje, dzieci dadzą trochę odpocząć, więc myślę że niebawem nadrobię zaległości w paru wątkach na forum ;)
avatar
Jejku, jak mnie tu dawno nie było :O Niestety szukanie pracy pochłania mi większość czasu ;c ale widzę, forum daje rade, więc jest dobrze :D
avatar
Jak zamiast postów będziemy pisać na czacie o umieraniu to to jest możliwe, ale nightwish.pl to nie tylko forum:)
avatar
Te forum powoli już umiera z tego, co widzę ;/
avatar
Długo by opowiadać :D Ale ogólnie kolejna zmiana mieszkania, zmagania z rzeczywistością i niedługo zapewne zmiana pracy :D
avatar
Szaman gdzie Cię było jak Cię nie było
avatar
Hej Szaman, to dobre wieści- miejmy nadzieję że w listopadzie nie zabraknie im energii:)
avatar
Szybko Metalfest zleciał, ale Nightwish dał czadu :D - już nie mogę sie doczekać drugiego razu w listopadzie :)
avatar
Kopę lat wszystkim :D